Консервирана сметана царевица без глутен ли е?

Консервираната сметана царевица обикновено не се счита за безглутенова, тъй като може да съдържа сгъстители или други съставки, които съдържат глутен. Винаги четете внимателно етикета на съставките, за да сте сигурни, че продуктът не съдържа глутен.